Про мене

Після закінчення Чернівецького радіотехнічного училища №15. Здобувши кваліфікацію радіомеханіка з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури. У 2002 році був запрошений працювати у Відділ державної пожежної охорони, Управління МВС України Чернівецькій області, на посаду робітника по ремонту засобів зв'язку. За 14 років відданої праці професійно виріс до інженера першої категорії центра телекомунікаційних систем та інформаційних технологій аварійно-рятувального загону спеціального призначення при Головному Управлінні ДСНС України в Чернівецькій області. Під час роботи, неодноразово викладав курсантам, сержантам та офіцерам, правила роботи і особливості використання спеціальних засобів зв’язку. Також, щорічно, приймав залік та викладав диспетчерському складу області, правила по роботі з телетайпними апаратами в міжнародній системі АТ\ТЕЛЕКС.
З 2006 по 2011 роки, навчаючись в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Інформаційні мережі зв’язку» та здобув кваліфікацію магістра телекомунікацій.
Враховуючи багаторічний професійний досвід за фахом, який був підтверджений відгуками колег та грамотами Управління МНС України і Чернівецькою обласною радою, а також, десятирічний досвід гуртківця, на прохання Маряніна Олексія Олександровича, керівника гуртка радіоелектронного конструювання Чернівецького клубу юних техніків «Кварц», в 2014 році погодився навчати радіоелектроніці у гуртку  радіоелектронного конструювання.
Прийшовши до висновку, що тільки повна віддача буде більш корисна у навчанні гуртківців, в кінці 2016 року звільнився з лав ДСНС України та повністю віддався навчанню своїх вихованців. Під час роботи у КЮТ «Кварц», який в подальшому здобув назву Чернівецький центр юних техніків імені Л.К. Каденюка, займаю активну позицію, беру участь в багатьох різноманітних заходах позашкільної освіти на різних рівнях, від гурткового до міжнародного. За час моєї праці у гуртку, якість знань гуртківців виросла, що підтверджено різноманітними грамотами та дипломами, всеукраїнського та міжнародного рівня, які отримують вихованці гуртка. Намагаюся у навчанні впроваджувати сучасні технології та ділюся в цьому досвідом з іншими керівниками гуртків радіоелектронного конструювання з усієї України на семінарах та змаганнях гуртківців.
У 2019 році за для поліпшення якості навчання та більшої зацікавленості вихованців, почав пошук можливостей в подальшому поєднання методик викладання таких гуртків як «радіоелектронне конструювання» та «юні оператори аматорської служби радіозв’язку». Для цього отримав позивний сигнал радіоаматорської станції (UR5YMV). Завдяки цікавості дітей до радіоаматорства, зміг зацікавити деяких вихованців до більш якісного навчання англійської мови на такому рівні, щоб вільного спілкування зі своїми колегами з англомовних країн.
… 

1 коментар:

  1. Дякую за співпрацю, терпеливість, творчість, комунікабельність та інтерес до психологічної компетентності, самоосвіти.

    ВідповістиВидалити